Yetişkin
- 2 +
Çocuk
- 0 +
  Kayak
  Kartal SnowPark

  Türkiye’nin en büyük Snowpark’ı Kartal Otel pistlerinde!

  Avrupa standartlarındaki Snowpark’ımız Avusturyalı mühendisler tarafından özel olarak projelendirildi. Parkımızda çeşitli zorluk derecelerinde 3 adet ANA RAMPA – KICKER LINE, özel dizayn edilmiş BORDERCROSS, RAIL LINE ve 15 parça RAIL BOX ile adrenalinin zirvelerinde dolaşacaksınız.

  Yıldızlar Kayak Akademisi

  Yıldızlar Kayak Akademisi olarak; her biri kendi mesleklerinin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip, milli takımların her kademesinde görev almış uzman akademisyen kadromuz ile kış sporunu sizlere sevdirmek, doğa ile mücadelenize yardımcı olacak bilgileri...

  Kartal Otel Snowboard Club

  Kartalkaya’nın tanıdık simalarından Yücel Hoca ve ekibi, snowboard camiasına yeni üyeler kazandırmak için bekliyor. Yeni başlayan veya stilini geliştirmek isteyen tüm board’cuları ulaşmak istedikleri seviyeye ulaştırmakta iddialıyız. Snowboard Kartal Otel’de öğrenilir!

  Pist Haritası

  Türkiye’de kayak denince akla Kartal Otel gelir!

  Tesisimizde toplam uzunluğu 20 km olan 2 adet başlangıç pisti, 6 adet kolay pist, 8 adet orta pist, 7 adet zor pist olmak üzere 23 pist bulunmaktadır. 2 adet baby lift, 2 adet sandalyeli telesiyej ve 5 adet T-bar teleskiden oluşan liftlerimizin kapasitesi saatte 6,000 kişidir.

  Karspor Kayak

  Türkiye'nin en iyi kayak odası Kartal Otel'de!

  Lüks dekorasyonu, yüksek kalite ekipmanları, profesyonel hizmeti ve ısıtmalı dolaplarıyla tümüyle yenilenen kayak odamız Karspor tarafından işletilmektedir.